Golvlampa 1930-tal
2017-11-02
497592
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, fot i trä med stam i imitationsmålad metall, ställbar höjd, maxhöjd 164 cm
Slitage