Oidentifierad konstnär blandteknik i relief
2017-11-03
497534
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, otydligt signerad och daterad -62, blandteknik i relief på duk, 61x42 cm