Oidentifierad konstnär blandteknik i relief
2017-11-03
497533
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, otydligt signerad och daterad -62, blandteknik i relief på duk, 63x100 cm