Ytterfoder Kina
2017-11-02
497528
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, Kina, 1900-tal, glasyr i underglasyrblått, höjd ca 28, diameter 34 cm
Smärre nagg