Bordslampor glas 1970-tal
2017-11-02
497526
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, glas, 1970-tal, 1 par, segment i klarglas med förkromade distanser, höjd ca 40 cm
Smärre slitage