Corneille färglitografi
2017-11-02
497505
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad 91, 129/200, färglitografi, bildyta ca 23x17 cm