Corneille färglitografi
2017-11-02
497504
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad -87, HC, färglitografi, bildyta ca 21x15 cm