Skrin karvsnittsdekor
2017-11-02
497427
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIN, 1800-tal, ek, skuren reliefdekor med bla friherreligt monogram, hödj ca 15, 31x21 cm
Torrsprickor, skador, maskstunget