Axel Lind oljemålning
2017-11-16
497420
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Allé, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 110x47 cm