Punschmuggar i silver
2017-11-02
497413
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 21 st, silver, 1900-tal, delvis invändigt förgyllda, vikt ca 675 g