Ellen Jolin akvarell
2017-11-02
497405
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELLEN JOLIN (1854-1939): Kyrkointeriör, signerad Ellen Jolin, Siena- la cattedrale, akvarell, ca 59x44 cm