Carl Johansson olja
2017-11-01
497279
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL JOHANSSON (1863-1944): Vinterdag, signerad och daterad Carl Johansson 1924, olja på duk, ca 32x45 cm