Eric Rhönnstad
2017-11-02
497278
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980): Vinterbild, signerad Eric Rhönnstad, olja på pannå, ca 43x52 cm