Bernhard Oscarsson oljemålning Borgholm
2017-11-02
497273
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Norrländsk fors, signerad, olja på duk, 93x68 cm