Sigrid Wahlstrm de Rougemont
2017-11-01
497270
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SIGRID WAHLSTRÖM de ROUGEMONT (1888-1984): "Bois de Boulogne Mai 47", signerad Sigrid de Wahlström, olja på pannå, ca 46x37 cm