Marie-Louise Ekman färglitografi
2017-11-01
497255
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): "Sovmorgon", signerad M L Ekman, HC XL/XLV, färglitografi, ca 50x70 cm