Urna empire
2017-11-01
497254
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
URNA, empire, 1800-talets början, bemålat och förgylld dekor, slottsmotiv Rambouillet, samt rastande sällskap, höjd ca 25,5 cm
Slitage