Stig Slas Claesson färglitografi
2017-11-01
497220
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Börshuset, signerad Stig Claesson, färglitografi, ca 42x53 cm