Erland Cullberg oljemålning
2017-11-01
497202
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E. Cullberg, olja på duk, 24x33 cm