Stekfat
2017-10-31
497115
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, längd ca 28 cm.
Enstaka nagg.