Einar Nerman oljemålning
2017-11-01
497105
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): Barnporträtt, signerad Nerman, olja på pannå, ca 34x25 cm
Ytskador, färgbortfall