Piedestal 1920-tal
2017-11-01
497074
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, mahogny och svärtat trä, på kulfötter, höjd 110, diameter plattan 27 cm, bottenplattan 36 cm