Peter Dahl färglitografi
2017-11-01
497057
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), "Dans i rött", signerad Peter Dahl -81, PT, färglitografi, bildmått ca 53x37 cm