Göran Brunius oljemålning
2017-10-31
497015
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006), skärårdskandskap, signerad G B samt tergo Göran Brunius, olja på duk, ca 65 x 91 cm.