Eufonium

Eufonium
Eufonium
Eufonium
Eufonium
Eufonium
Eufonium

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EUFONIUM, försilvrad metall, 1900-tal, munstycket märkt Couesnon, Paris, längd ca 60 cm, med vitmålad trälplatta för väggmontering

Bruksslitage, bucklor

496978

2017-11-04