Trumpet

Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRUMPET, 1900-tal, mässing med två försilvrat munstycke, märkt Made in England, längd ca 55 cm, med vitmålad träplatta för väggmontering

Bruksslitage

496962

2017-11-04