Lampskärmar
2017-11-05
496864
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAMPSKÄRMAR, 3 st, sidentyg, pliserad, enligt uppgift inköpta på Svenskt tenn, höjd ca 17, diamater ca 24 cm
Smärre slitage och mindre fläckar, en skärm invändigt med skador