Bordslampor 1900-talet
2017-11-05
496863
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, guldfolierat glas, 1970-tal, totalhöjd inkl lampfäste 51 cm