Akvarell 1700-tal
2017-10-31
496753
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Sjölandskap, akvarell, 30x40 cm