Bertha von Mühlenfels olja på duk
2017-10-31
496748
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTHA VON MÜHLENFELS, olja på duk, kvinnoporträtt, signerad samt daterad 1870, ca 73x58 vm
Färgkrackeleringar, retuscher, lagningar