Philip von Schantz litgrafi
2017-10-31
496709
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vas vid fönster, signerad och daterad v. Schantz -53, 7/10, litografi, ca 14x21 cm