Glasservis
2017-10-31
496689
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GLASSERVIS, 46 dlr, slipad dekor, 1900-tal, bestående av: 12 rödvinsglas, 9 vitvinsglas, 10 selterglas, 3+5 dessertvinsglas, 8 snapsglas
1 vitvinsglas med litet nagg medföljer, smärre nagg kan förekomma