Uno Vallman oljemålning
2017-10-29
496639
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): "Kungadömet", signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 100x80 cm