Georg Kiste oljemålning
2017-10-29
496634
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG KISTE (1908-1997): Hus i alplandskap, signerad Kiste, olja på pannå, 44x62 cm