Lennart Jirlow färglitografi
2017-10-29
496604
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Blombuketten", signerad L Jirlow, 142/380, färglitografi, ca 63x38 cm