Lennart Jirlow litografi
2017-10-29
496600
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Ateljén/L´Atelier", signerad L. Jirlow, numrerad 142/380, färglitografi, ca 46x55 cm