Lennart Jirlow färglitografi
2017-10-29
496598
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Konsthandlaren, signerad L Jirlow, numrerad 142/380, färglitografi, ca 45x55 cm