Gunnar Brusewitz akvarell
2017-11-04
496571
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Lövstabukten, signerad och daterad G Brusewitz okt-81, akvarell på papper, bildyta ca 23x34 cm