Gunnar Brusewitz färglitografi
2017-11-04
496570
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): "Hammarladan Kvismaren", signerad G Brusewitz, Pt (provtryck), färglitografi, bildyta ca 22x36 cm