Gunnar Brusewitz färglitografi
2017-11-08
496558
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Skärgårdsmotiv, signerad G Brusewitz, 121/380, färglitografi, bildyta 25x39 cm