Roland Svensson färglitografi
2017-10-29
496536
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgårdsvinter", signerad Roland S, 356/360, färglitografi, 42x58 cm