Sven Lidberg färglitografi
2017-11-02
496532
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1944-2009): Trosa strandkafé, signerad Sven Lidberg, 227/360 färglitografi, 46x55 cm