Oidentifierad konstnär Norrtäljemotiv olja
2017-11-04
496528
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmiljö från Norrtälje, enligt påskrift målad 1992, olja på duk, 116x89 cm