Damporträtt oljemålning
2017-10-28
496478
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Damporträtt, bär signatur och datering Brossard 1886, olja på duk, ca 69x54 cm
Färgbättringar, krackeleringar, mindre färgbortfall