Bricka
2017-10-28
496418
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKA, 1800-talets slut, plåt, med dekor av druvrankor och stadsmotiv, genombruten sarg, ca 53x42 cm
Slitage och repor