Maurice Moberg oljemålning
2017-10-28
496354
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): Landskap, signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 48x69 cm