Pierre Olofsson färglitografi
2017-10-28
496329
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, färglitografi, ca 33x47, bladstorlek 37,5x57 cm