Oljemålning 1800-tal amsterdam
2017-10-28
496327
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Harlem Amsterdam, osignerad, olja på duk, ca 47x65 cm