Oljemålning 1800-tal
Closed
2017-10-29
496279
| Sold for | 14 500 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Herdelandskap med figurer, bär signaturer, olja på duk, ca 77x63 cm