Reinhold Holtermann
2017-10-27
496245
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD HOLTERMAN (1899-1960) landskap, signerad R Holtermann samt daterad -46, gouache, ca 10,5 x 25 cm.